Kategorie

POMOCE DYDAKTYCZNE: MONOGRAFIA CYFR, ALFABET DRUKOWANY I PISANY

Serdecznie polecamy Państwu monografie cyfr oraz alfabety drukowane i pisane słowno obrazkowe do demonstracji dzieciom, wydrukowane na sztywnej tekturze. Plansze świetnie sprawdzają się do demonstracji na ścianie - tablicy lub podczas zajęć w większych jak i mniejszych grupach dzieci.

MONOGRAFIA CYFR nr katalogowy 0251, 251 L to zestawy 11 plansz o formacie  A4 z następującym cyframi ( 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10).

DRUKOWANY I PISANY ALFABET SŁOWNO - OBRAZKOWY nr katalogowy 0252, 0252 L to zestawy 24 plansz o formacie A4 z następującymi literami ( A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, ł, M, N, O, P, R, S, T, U, W, Y, Z). Na każdej planszy znajduje się litera drukowana i pisana, duża i mała, zastosowana w wyrażeniach i sylabach. Zestaw jest bardzo pomocny przy nauce pisania i czytania. 

DRUKOWANY I PISANY ALFABET SŁOWNO - OBRAZKOWY, nr katalogowy 0253, 0253 L to zestawy 44 plansz o formacie A4 z następującymi literami ( A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, ł, M, N, O, P, R, S, T, U, W, Y, Z). Zestaw jak wyżej nr 0252 zawierający ponadto 20 plansz ze zmiękczeniami i dwuznakami (ą, ć, ci, ę, ń, ni, ó, ś, ź, ż, ch, sz, si, cz, dz, dzi, dź, dż, rz, zi). Na każdej planszy znajduje się litera drukowana i pisana, duża i mała, zastosowana w wyrażeniach i sylabach. Zestaw jest bardzo pomocny przy nauce pisania i czytania.       

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry